Numărul ofertei 27546

Muncă în Olanda

Comerciant, order picker-muncitor depozit

Locul de muncă: Tilburg

16,17 €/h brutto

Tarif cu indemnizație de vacanță și rezerve pentru zilele de vacanță

 Locul de muncă este în Olanda, la unul dintre clienții noștrii din industria logistică, ca order picker în orașul Tilburg. Munca se desfășoară într-un sistem de trei schimburi,după-amiaza și noaptea.

 Responsabilităţile:

  • Ridicarea comenzilor cu ajutorul căștilor (comenzile le veți primi în limba engleză) și un carucior CC
  • Aranjarea alimentelor congelate în ordinea corectă pe cărucior, astfel încât să poată fi transportate la magazine.

Oferim:

  • Salariu: €14.23/ ora (€11.68 brut + indemnizație lucru în ture, 13.75% + spor mediu rece, €0.22 + ADV €0.18 + indemnizație temporară €0.55)
  • Bonusuri de 2,24 eur, ceea ce duce la un câștig total de 16,47 eur
  • Loc de muncă stabil, conform legii (se semnează contract olandez)
  • Transferuri săptămânale în contul dvs. de euro din România
  • Accesul la o platformă unde puteți vedea documentele, contractul, fluturașii de salariu
  • Fluturaș săptămânal detaliat cu toate orele lucrate
  • Cazare plătită și asigurare de sănătate
  • Oferim suport pentru organizarea călătoriei în străinătate cu ajutorul companiei GTV (autocare)
  • Posibilitate de a călătorii în România după 6-8 săptămâni lucrate pentru o perioadă de 1-2 săptămâni
  • Decontări fiscale datorită cărora veți putea recupera impozitul plătit în plus

Cerințe:

  • rezistența la temperaturi scăzute
  • responsabilitate și flexibilitate
  • disponibilitatea pentru o colaborare de lungă durată