Numărul ofertei 27696

Muncă în Olanda

Muncitor depozit

Locul de muncă: Eindhoven

12,88 €/h brutto

GXO Eindhoven este un centru de distribuție care furnizează unui magazin online popular îmbrăcăminte (Zalando, Nike și altele), accesorii medicale și pentru casă,  iar in momentul de fata realizeaza angajari pentru pozitia de muncitor depozit.

Responsabilitati:

• colectarea comenzilor cu ajutorul unui scanner

• expedierea mărfurilor către magazine și returnarea produselor la depozit

• despachetarea și sortarea mărfurilor

• încărcarea şi descărcarea mărfurilor, lipirea pachetelor

Noi oferim:

• salariu atractiv în euro, plătit săptămânal, tarif de bază + cele 2 indemnizatii de concediu: 15,87 €/h brut (13,32€/h brut + 2,55 €/h brut)

• indemnizaţii de muncă în schimburi

de la 19 - 21 25%

de la 21:00 to 00:00 35%

de la 00:00 to 6:00 45%

• weekenduri plătite suplimentar

Sâmbătă +50%

Duminică +100%

• în calitate de șofer al unei mașini de serviciu, câștigați până la 100 EUR în decurs de 8 săptămâni

• posibilitatea unui loc de muncă permanent în străinătate într-o companie dinamică și șansa de a dobândi experiență internațională

• posibilitatea de a călători în cuplu sau grup

• asigurarea formalitatilor necesare legate de angajare

• oferim asigurare de sanatate si cazarea (contra cost)

• transport gratuit de la cazare la locul de muncă

• plati săptămânale direct în contul dumneavoastră în valută din Romania

• decontări fiscale datorită cărora veți recupera impozitul plătit în plus

• posibilitate de a călătorii în Romania după 6-8 săptămâni lucrate timp de 1-2 săptămâni

Cerințe:

• cunoștințe comunicative de limba engleză

• responsabilitate și motivație pentru muncă