Numărul ofertei 28136

Muncă în Olanda

Muncitor depozit

Locul de muncă: Tilburg

13 €/h brutto

Veti lucra într-un centru de distribuție de comerț electronic care deservește popularul brand de îmbrăcăminte H&M din Tilburg, cu posibilitatea de a pleca în cuplu sau în grup. Angajatorul oferă o remunerație atractivă și indemnizații mari pentru lucrul în schimburi.

Responsabilităţile:

  • munca este usoara si nu necesita experienta anterioara, vei efectua lucrari precum: ambalarea, etichetarea, functionarea liniei de ambalare si etichetarea hainelor H&M

Oferim:

  • salariu atractiv în euro/ora plătit săptămânal, tariful pe ora cu cele 2 indemnizatii de vacanță: 15,81 € / h brut (13,27 € / h brut + 2,54 € / h brut)
  • Tariful brut/ora fara indemnizatiile de concediu: 13,27 €/h brut
  • indemnizații pentru munca în schimburi de luni până vineri: de la 19 - 21 25% ,
  •                                                                                                de la 21:00 to 00:00 35%,
  •                                                                                                de la 00:00 to 6:00 45%
  •  indemnizații pentru muncă sâmbătă +50%
  •  Duminică +100%
  • bonus de stimulare de €/h-1,00 €/h brut de €/h de €/h pentru fiecare oră de bază (nu se aplica la orele suplimentare)
  • transport gratuit la și de la locul de muncă
  • posibilitatea de a lucra în weekend și a realiza ore suplimentare
  • gestionarea eficientă a formalităților legate de călătorie
  • contract de muncă temporară în condiții olandeze,
  • cazare si asigurare medicala – contra cost

Cerințe:

  • cunostinte comunicative de limba engleza
  • motivația de a lucra