Numărul ofertei 28546

Muncă în Olanda

Muncitor depozit

Locul de muncă: Tilburg

13,29 €/h brutto

Muncă în centrul de distribuție e-commerce care deservește o marcă de îmbrăcăminte populară în orașul Tilburg, cu posibilitatea de a călători în pereche sau în grup. Angajatorul oferă o compensație atractivă și bonusuri ridicate pentru munca în schimburi.

Responsabilități:

Munca este ușoară și nu necesită experiență anterioară, vei efectua activități precum: ambalarea, etichetarea, operarea liniei de ambalare și etichetarea hainelor mărcii populare.

Oferim:

- Compensație atractivă pe oră în euro, plătită săptămânal: 15,87 € brut/oră (tarif de bază 13,32 € brut/oră + bonusuri aplicate la orele de bază: bonus de concediu 8,33% și rezervă pentru zilele de concediu 10,82%)
- Bonusuri pentru munca în schimburi de luni până vineri - de la 19:00 la 21:00 +25% (16,65 € brut/oră), de la 21:00 la 00:00 +35% (17,98 € brut/oră)
- Bonusuri pentru munca în ziua de sâmbătă +50% (19,98 € brut/oră)
- Transport gratuit către și de la locul de muncă
- Bonus pentru șoferi de 2,50 € pe zi, maxim 12,50 €/săptămână
- Posibilitatea de a lucra în zilele de sâmbătă și în orele suplimentare
- Proces eficient de rezolvare a formalităților legate de plecare, inclusiv online
- Contract de muncă temporar conform legislației olandeze și acces la platforma online unde vei găsi rapoarte clare săptămânale privind orele lucrate și costurile, contractele, jaarograaf
- Cazare și asigurare medicală contra cost

Cerințe:

- Cunoașterea limbii engleze la nivel comunicativ
- Motivație pentru muncă