Numărul ofertei 29110

Muncă în Olanda

Magazioner-muncitor depozit

Locul de muncă: Venlo, Heijen, Oostrum

13,23 €/h brutto

Tarif cu indemnizație de vacanță și rezerve pentru zilele de vacanță

Lucrați în Olanda pentru unul dintre clienții noștri ca ajutor in depozit. Compania este specializată în procese logistice, cum ar fi sortarea și ambalarea produselor electronice, a echipamentelor medicale, a produselor cosmetice și a parfumurilor (sortimentul depinde de locația companiei). Munca ca lucrător în depozit se realizeaza la temperatura camerei (18-20°).

Responsabilități:

- ambalarea și despachetarea pachetelor cu articole pe paleți

- controlul calității

- colectarea comenzilor

- descărcarea și încărcarea containerelor

Noi oferim:

- salariu săptămânal atractiv în euro, salariu de bază cu concediu și indemnizație de vacanță: 13,23 €/h brut (10,75 €/h brut + 1.78 €/h brut)

- prime de tură:- de luni până vineri: de la 19:00 la 00:00 35% (14,51 € brut / h) de la 00:00 la 06:00 45% (15,58 € brut / h) de la 06:00 la 07:00 35% (14,51 € brut / h) sâmbătă 50% (16,12 € brut / h) duminică 100% (21,50 € brut / h)

- o muncă stabilă și legală pe baza unui contract olandez

- transferuri săptămânale direct în contul dumneavoastră în valută străină din Romania

- acces la o platformă online pentru documente precum contracte, fișe de salariu, situatie anuala

- un rezumat săptămânal clar al orelor lucrate și al costurilor

- îndeplinirea fără probleme a formalităților legate de angajare

- sprijin din partea coordonatorului pe toată perioada de angajare

- cazare plătită și asigurare de sănătate

- organizarea de călătorii plătite în străinătate cu transportatorul nostru de încredere

- posibilitatea de a reveni în Romania după 6-8 săptămâni de lucru pentru 1-2 săptămâni.

- deconturi fiscale datorită cărora veți recupera impozitele plătite în plus

Cerințe:

- cunoașterea comunicativă a limbii engleze sau olandeze

- experiență de lucru pe un stivuitor EPT (ideal, dar nu obligatoriu)

- permis de conducere B

- disponibilitatea de a începe o cooperare permanentă

- ușurința de a stabili contacte