Numărul ofertei 29736

Muncă în Olanda

Angajat linia de producție

Locul de muncă: Eindhoven

14,46 €/h brutto

Veți lucra în Olanda cu unul dintre clienții noștri olandezi din Eindhoven, un producător de iluminat cu LED-uri, căutăm angajați care să lucreze la testarea lămpilor cu LED-uri și la asamblarea componentelor mici. Munca se desfășoară în sistem cu un singur schimb de luni până vineri de la: 8:00-17:00.

Responsabilitati:

asamblarea componentelor mici pentru lămpi LED

testarea lămpii, controlul calității.

Noi oferim:

tarif orar atractiv de 14,46 EUR brut/h cu indemnizație de vacanță de 8,33% din venitul brut și rezerve pentru zilele de vacanță de 10,92% din venitul brut (privind orele de bază)

- dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
- rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

muncă stabilă și legală bazată pe un contract olandez

transferuri săptămânale direct în contul dvs. valutar

acces la o platformă online care permite accesul la documente, adică contracte, borderouri, Jaaropgaaf

rezumat săptămânal transparent al orelor lucrate și al costurilor

gestionarea eficientă a formalităților de angajare

suportul coordonatorilor pe toată perioada de angajare

cazare și asigurare de sănătate contra cost

organizarea unei călătorii plătite cu transportatorul nostru de încredere

posibilitatea de a călători în tara după 6-8 săptămâni de muncă timp de 1-2 săptămâni

decontări fiscale datorită cărora puteți recupera impozitul plătit în plus

Cerințe:

Dobândirea limbii engleze la nivel comunicativ

De preferat permis de conducere categoria B

posibilitatea unei cooperări permanente