Numărul ofertei 30244

Muncă în Olanda

Comerciant, order picker-muncitor depozit

Locul de muncă: Venray

15,86 €/h brutto

Munca se desfasoara la depozitul Syncreon în  Venray.

 Cautam angajati pentru depozit ale caror sarcini principale vor fi picking-ul echipamentelor electronice (imprimante, tonere).

Compania este un furnizor global de solutii unice, pentru mulți clienți, iar serviciile sale includ receptia mărfurilor, depozitarea, preluarea, ambalarea, expedierea și monitorizarea inventarului.

Responsabilităţile:

  1. Colectați comenzile cu un scaner portabil
  2. Amplasarea comenzii finite în locul desemnat.
  3. Folosirea căruciorului EPT
  4. Ambalarea și reambalarea articolelor
  5. plasarea articolelor în cutii și pe paleți
  6. Descărcare și încărcare
  7. controlul calitatii produselor

Oferim:

  1. tarif orar atractiv {rate} cu indemnizație de schimb și concediu 8,33% din venitul brut și venitul din vacanță 10,92% din venitul brut (ore de bază): 15,86 € brut / h
  2. sporuri de tura  8,75% - pentru fiecare oră de munca, indiferent de schimb
  3. Indemnizație de vacanță și concediu: - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  4. muncă stabilă și legală în baza unui contract olandez
  5. plata saptamanala
  6. accesul la o platformă online care permite accesul la documente, și anume contracte, fluturasul de salariu, Jaaropgaaf
  7. situația orelor lucrate pentru fiecare săptămâna
  8. gestionarea eficientă a formalităților legate de ocuparea forței de muncă
  9. Asistență pentru plecare dacă doriți să plecați cu autocarul
  10.   Decontări fiscale pentru recuperarea taxelorasistenta coordonatorilor pe întreaga perioadă de angajare
  11. cazare și asigurare de sănătate contra cost
  12.  Posibilitatea de a călători în România după 6-8 săptămâni de muncă pentru 1-2 săptămâni
  13. Decontări fiscale pentru recuperarea taxelorasistenta coordonatorilor pe întreaga perioadă de angajare

Cerințe:

  1. buna cunoastere a limbii engleze
  2. permisul de conducere este binevenit
  3. disponibilitatea pentru munca în schimburi
  4. Cazier judiciar fara antecedente penale