Numărul ofertei 33154

Muncă în Olanda

Turnător

Locul de muncă: NEUNEN

15,81 €/h brutto

Tarif cu indemnizație de vacanță și rezerve pentru zilele de vacanță

Loc de muncă în Olanda, în orașul Nuenen, la unul dintre clienții noștri. Compania se specializează în producția de componente pentru mașini de lux, precum Ferrari, Porsche, BMW, și are experiență semnificativă în turnarea matrițelor și a pieselor turnate cu presiune redusă. În hala de producție este o temperatură pozitivă, iar locul de muncă este cel al unui turnător.

Responsabilitățile includ:

Turnarea aluminiului topit în forme cu ajutorul polonelor lungi.

Controlul calității, inclusiv șlefuire și finisare.

Oferim:

O rată orară atractivă de 13,27€ brut/h cu un adaos de vacanță în valoare de 8,33% din venitul brut (Vakantiegeld) și rezerve pentru zile libere în valoare de 10,92% din venitul brut (Vakantiedagen) (se referă la orele de bază), ceea ce înseamnă un total de 14,77 € brut pe oră.

Un adaos pentru munca în zilele de sâmbătă în valoare de 47% (12,39 € brut/oră + 47% = 18,21 € brut/oră).

Un adaos pentru munca în zilele de duminică și sărbători în valoare de 84% (12,39 € brut/oră + 84% = 22,79 € brut/oră).

Un loc de muncă stabil și legal bazat pe un contract olandez.

Plăți săptămânale direct pe contul dvs. bancar .

Acces la o platformă online care vă permite să accesați documente, precum contracte, extrasul de plată (Jaaropgaaf).

Un raport săptămânal transparent cu orele lucrate și costurile asociate.

Asistență în rezolvarea tuturor formalităților legate de angajare.

Supravegherea coordonatorilor pe întreaga perioadă a angajării.

Cazare și asigurare de sănătate contra cost

Organizarea unor excursii plătite în străinătate cu transportul nostru de încredere.

Posibilitatea de a vizita Romania pentru scurte perioade după 6-8 săptămâni de lucru în străinătate, timp de 1-2 săptămâni.

Ajutor pentru a vă recupera impozitul plătit în exces.

Cerințe:

Cunoașterea bună a limbii engleze, olandeze sau germane.

Experiență într-o poziție similară.

Permis de conducere categoria B ar fi un avantaj.

Disponibilitatea de a începe o colaborare permanentă.

Abilități bune de comunicare.

Dacă îndepliniți aceste cerințe și sunteți interesat de oportunitatea de muncă în Olanda, această ofertă ar putea fi potrivită pentru dumneavoastră."