Numărul ofertei 27811

Muncă în Olanda

Ambalator, etichetator

Locul de muncă: Eindhoven

12,88 €/h brutto

GXO Eindhoven este unul dintre centrele de distribuție responsabile cu aprovizionarea unui popular magazin online de materiale de construcții, care angajează personal pentru postul de lucrător în depozit.

Angajații departamentului Hornbach sunt responsabili de executarea comenzilor din departament și de utilizarea în condiții de siguranță a echipamentului care ajută la îndeplinirea sarcinilor.

Responsabilitățile includ:

- Preluarea comenzilor, etichetarea și ambalarea materialelor de construcții și grădinărit,
- Gestionarea sarcinilor administrative legate de comenzile din depozit, cum ar fi introducerea datelor, gestionarea documentelor, efectuarea inventarului ciclic.
- După instruirea adecvată din partea angajatorului: lucrul cu stivuitoare de înălțime, moto-stivuitoare, EPT, ridicatoare, scanere RF, transportoare și alte echipamente de manipulare.

Oferim:

- Salariu atractiv pe oră în euro, plătit săptămânal, tariful de bază cu adaos de vacanță și concediu: 15,87 €/h brut (13,32 €/h brut + 2,55 €/h brut).
- Bonusuri pentru munca în schimburi:
  - 19:00 - 21:00 +25%
  - 21:00 - 00:00 +35%
  - 00:00 - 06:00 +45%
  - Weekenduri plătite suplimentar:
    - Sâmbătă +50%
    - Duminică +100%
- Șoferii de autoturisme de serviciu beneficiază de un bonus de până la 100 EUR în decurs de 8 săptămâni.
- Posibilitatea angajării permanente în străinătate într-o companie în dezvoltare rapidă și oportunitatea de a dobândi experiență internațională.
- Posibilitatea de a lucra în pereche sau în grup.
- Asigurarea îndeplinirii formalităților necesare privind angajarea.
- Cazare și asigurare medicală plătite.
- Transport gratuit de la locație la locul de muncă.
- Plata saptamanala
- Proceduri de rambursare a impozitului pentru recuperarea sumelor prea plătite.
- Posibilitatea de a reveni în Romania după 6-8 săptămâni de lucru pentru 1-2 săptămâni.

Cerințe:

- Cunoștințe de comunicare în limba engleză.
- Responsabilitate și motivație pentru muncă.