Numărul ofertei 32070

Muncă în Olanda

Angajat linia de producție

Locul de muncă: Mill

17,1 €/h brutto

Lucru în Olanda într-o firmă care angajează aproximativ 50 de angajați în producția de fursecuri din aluat franțuzesc, tarte, tartelete și scoici dulci din aluat fraged. Produsele acestei companii sunt disponibile în diverse țări din Europa, America și Australia.

Domeniul de responsabilități:

amestecarea ingredientelor conform unei rețete specificate,

prepararea aluatului din care se fac fursecurile, tartele și tarteletele,

ambalarea fursecurilor și a tartelor.

Oferim:

o rată orară atractivă 14,35€ brut/h cu un bonus de concediu (Vakantiegeld): 8,33% din venitul brut și cu rezerve pentru zilele de concediu (Vakantiedagen): 10,92% din venitul brut (pentru orele de bază) 17,10 € brut/h - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
- rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych (wysokosc rezerwy na poczet dni urlopu dla pracowników wakacyjnych ze statusem ucznia/studenta bedzie wynosila 8,26%),

suplimente de schimb: de luni până vineri: de la ora 18:00 la 03:00 - supliment 38%, de la ora 03:00 la 06:30 - supliment 39%, sâmbătă: de la ora 7:30 la 15:00 - supliment 50%, de la ora 15:00 la 22:00 - supliment 83%, duminică: de la ora 22:00 la 24:00 - supliment 110%,

un loc de muncă stabil și legal pe baza unui contract olandez,

transferuri săptămânale direct în contul tău valutar din Polonia,

acces la o platformă online care permite accesul la documente, cum ar fi contractele, fluturașii de salariu, Jaaropgaaf,

o prezentare clară săptămânală a orelor lucrate și a costurilor,

soluționarea rapidă a formalităților legate de angajare,

suport din partea coordonatorilor pe întreaga perioadă a angajării,

cazare și asigurare de sănătate contra cost,

organizarea călătoriei plătite în străinătate prin intermediul transportatorului nostru de încredere,

posibilitatea de a reveni în Romania,in concediu după 6-8 săptămâni lucrate pentru 1-2 săptămâni,

decontări fiscale care îți permit să recuperezi impozitul plătit în exces.

Cerințe:

cunoașterea bună a limbii engleze sau olandeze,

permis de conducere categoria B ,