Numărul ofertei 32119

Muncă în Olanda

Comerciant, order picker-muncitor depozit

Locul de muncă: Etten-Leur

13,72 €/h brutto

Kompak are sediul în Etten-Leur. Sucursala furnizează magazinelor diverse tipuri de produse de curățenie, de exemplu, detergent praf și lichid. Lucrul la depozitul clientului se desfășoară în sistem de două schimburi la temperatura camerei (18-20°).

Responsabilitati:

  • operarea mașinilor și a liniilor de producție
  • ambalarea produselor finite, aplicarea etichetelor
  • returnarea comenzilor colectate la un loc desemnat

Noi oferim:

  • tarif orar atractiv 13,27€ brut/hcu indemnizație de vacanță 8,33% din venitul brut și indemnizație de vacanță 10,92% din venitul brut (privind orele de bază): 13,72 EUR brut/h
  • Posibilitatea de a călători în perechi sau grupuri mai mari
  • muncă stabilă și legală bazată pe un contract olandez
  • transferuri săptămânale direct în contul dvs. valutar din România
  • naveta gratuită la serviciu
  • acces la o platformă online care permite accesul la documente, adică contracte, fluturași de salariu, etc.
  • rezumat săptămânal transparent al orelor lucrate și al costurilor
  • gestionarea eficientă a formalităților de angajare
  • sprijinul coordonatorilor pe toată perioada de angajare
  • cazare și asigurare de sănătate contra cost
  • posibilitatea de a călători în România după 6-8 săptămâni de muncă timp de 1-2 săptămâni
  • decontări fiscale datorită cărora puteți recupera impozitul plătit în plus

Cerințe:

  • cunoștințe de bază de engleză
  • posibilitatea unei cooperări permanente
  • precizie si flexibilitate
  • capacitatea de a lucra în echipă
  • permis de conducere preferabil