Numărul ofertei 33191

Muncă în Olanda

Angajat linia de producție

Locul de muncă: Amsterdam

15,81 €/h brutto

Loc de muncă în Olanda la unul dintre clienții noștri olandezi din Amsterdam. Căutăm angajați pentru producția de sandwich-uri și wrap-uri. Compania este unul dintre producătorii de top din industria alimentară.**

Responsabilități:

- Lucrul pe linia de producție sau în bucătărie
- Pregătirea semifabricatelor, amestecarea ingredientelor, tăierea și spălarea legumelor, ungerea și asamblarea sandwich-urilor și wrap-urilor

Oferim:

- Tarif orar atractiv: 16,30 €/oră (tarif de bază 13,68 €/oră brut + supliment de concediu 8,33% și rezervă pentru zile de concediu 10,82%)
- Muncă stabilă și legală pe baza unui contract olandez
- Transferuri săptămânale direct în contul tău valutar
- Acces la o platformă online pentru documente, cum ar fi contracte, fluturași de salariu, Jaaropgaaf
- Evidență clară săptămânală a orelor lucrate și a costurilor
- Gestionarea rapidă a formalităților legate de angajare
- Suport din partea coordonatorilor pe întreaga perioadă a angajării
- Cazare și asigurare medicală contra cost
- Organizarea transportului plătit către Olanda cu un transportator de încredere
- Posibilitatea de a reveni în România după 6-8 săptămâni lucrate pentru 1-2 săptămâni
- Recuperarea impozitului plătit în exces

Cerințe:

- Cunoașterea limbii engleze la nivel comunicativ
- Permisul de conducere categoria B este binevenit
- Disponibilitatea pentru o colaborare pe termen lung