Numărul ofertei 33233

Muncă în Olanda

Croitorese, brodeze și conexe

Locul de muncă: Laar 8, Nistelrode

15,81 €/h brutto

Ești astăzi 16 persoană, interesată de această ofertă

Muncă în Olanda în localitatea Nistelrode. Căutăm croitor/croitoreasă. Este vorba despre o afacere de familie care există din 16 mai 1950. Ceea ce a început ca un mic atelier de croitorie cu costume s-a dezvoltat într-un mare magazin de modă pentru femei și bărbați de înaltă calitate. Munca are loc în atelierul magazinului.

Responsabilități:

Cusutul hainelor, cum ar fi coaserea tivurilor la pantaloni și ajustarea îmbrăcămintei pentru clienți.

Oferim:

O rată orară atractivă 13,27€ brut/h cu adaosuri pentru schimburi și concediu, reprezentând 8,33% din venitul brut pentru concediu și 10,82% din venitul brut pentru concediu (se referă la orele de bază): 15,81 € brut/oră.

Adaosuri pentru concediu și concediu: - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
- rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych.

Muncă stabilă și legală pe baza unui contract olandez.

Transferuri săptămânale direct pe contul tău bancar

Acces la o platformă online pentru documente, cum ar fi contracte, fișe de salarizare, Jaaropgaaf.

O prezentare clară săptămânală a orelor lucrate și costurilor.

Soluționarea eficientă a formalităților legate de angajare.

Supravegherea coordonatorilor pe toată durata angajării.

Cazare și asigurare medicală contra cost

Organizarea unui călătorii plătite în străinătate cu transportatorul nostru de încredere.

Posibilitatea de a reveni în Romania după 6-8 săptămâni de muncă pentru 1-2 săptămâni.

Reglementarea fiscală pentru recuperarea impozitului supraplatit.

Cerințe:

Experiență în calitate de croitor/croitoreasă.

Cunoștințe bune de limbă engleză.

Disponibilitate pentru o colaborare permanentă.