Numărul ofertei 33436

Muncă în Olanda

Comerciant, order picker-muncitor depozit

Locul de muncă: Amstelveen

15,86 €/h brutto

Tarif cu indemnizație de vacanță și rezerve pentru zilele de vacanță

Lucrez în Olanda pentru unul dintre clienții noștri ca operator de preluare a comenzilor în Amstelveen. Compania este specializată în producția de aluat pentru pizza. Munca se desfășoară în mai multe departamente cu temperaturi diferite (+15 grade, +3 grade, -24 grade). Un sistem de lucru în două schimburi, de luni până vineri, de la 9:00 la 17:30 și de la 22:00 la 6:00.

Responsabilități:

colectarea comenzilor cu ajutorul unui scanner
verificarea conformității comenzilor
îngrijirea comenzilor în depozit
Oferim

salariu orar în euro plătit săptămânal, tarif de bază cu concediu și indemnizație de concediu: 15,26 euro brut/oră (12,80 euro brut/oră + 2,46 euro brut/oră)
salariu de bază: {rata}
indemnizații atractive pentru ture:

pentru munca de noapte (de la 24:00 la 6:00): +40% (total 21,36€ brut/h).
pentru munca în weekend și în zilele de sărbătoare: +50% (total 22,89€ brut/oră).
Primă săptămânală de 30 € pentru lucrul minim două zile în congelator.
- dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
- rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
Veți primi un total de 2,46 € brut/h în plus față de orele de bază.

Muncă stabilă și legală pe baza unui contract olandez.
transferuri săptămânale direct în contul tău în valută din Polonia
acces la o platformă online pentru documente, adică contracte, fișe de salariu, Jaaropgaaf
un rezumat săptămânal clar al orelor lucrate și al costurilor
îndeplinirea fără probleme a formalităților de angajare
sprijin din partea coordonatorului pe toată perioada de angajare
cazare și asigurare de sănătate plătite
organizarea de călătorii plătite în străinătate cu transportatorul nostru de încredere
posibilitatea de a reveni în Romania pentru 1-2 săptămâni după 6-8 săptămâni de muncă
deconturi fiscale, datorită cărora veți recupera impozitele plătite în plus
Cerințe:

acuratețe și precizie în îndeplinirea sarcinilor
Cunoștințe de limba engleză sunt binevenite
permis de conducere de categoria B este binevenit