Numărul ofertei 33452

Muncă în Olanda

Inginer logistic

Locul de muncă: Wieringerwerf

17,87 €/h brutto

Ești astăzi 17 persoană, interesată de această ofertă

Munca în Olanda la unul dintre clienții noștri, care activează în industria mecatronică și electronică (inclusiv în industria navală), pe poziția de inginer logistica. Munca se desfășoară într-un singur schimb. Angajatorul are sediul în localitatea Wieringerwerf.

Responsabilități:

Asamblarea mașinilor (electronice și mecanice) pentru tăierea cu plasmă a conductelor și profilurilor

Transportul mașinilor în cadrul halei

Încărcarea și descărcarea mașinilor

Operarea stivuitorului

Oferim:

Plata orara atractiva: 17,87 €/oră brut (tarif de bază 15,00 €/oră brut + suplimente pentru orele normale, inclusiv adaos pentru concedii și rezerve pentru zile de concediu)

Oportunitatea de a obține experiență

Loc de muncă stabil și legal pe baza unui contract olandez

Transferuri săptămânale direct pe contul tău bancar

Acces la o platformă online care oferă documente precum contracte, fise de plată, Jaaropgaaf

Un rezumat clar săptămânal al orelor lucrate și costurilor

Proces eficient de gestionare a formalităților legate de angajare

Asistență de coordonare pe întreaga perioadă a angajării

Cazare și asigurare medicală contra cost

Posibilitatea de a reveni în Romania după 6-8 săptămâni de muncă pentru 1-2 săptămâni

Rezolvarea fiscală pentru a recupera impozitul supraplatit

Cerințe:

Cunoașterea limbii engleze sau olandeze la un nivel foarte bun

Educație minimă de nivel mediu în domeniul tehnologiei electrice sau mecatronice

Certificat pentru manipularea stivuitorului

Experiență în lucrul cu mașini mari

Permis de conducere categoria B

CV în limba engleză sau olandeză, trimis către client pentru examinare.