Numărul ofertei 33453

Muncă în Olanda

Inginer montaj mașini

Locul de muncă: Wieringerwerf

18,21 €/h brutto

Ești astăzi 20 persoană, interesată de această ofertă

Muncă în Olanda la unul dintre clienții noștri, specializat în industriile mecatronice și electronice, pentru poziția de mecanic de mașini și echipamente industriale. Munca se desfășoară într-un sistem cu un singur schimb. Angajatorul are sediul în orașul Wieringerwerf.

Responsabilități:

Asamblarea mașinilor (electronice și mecanice) pentru tăierea cu plasmă a țevilor și profilurilor.

Construirea mașinilor de la zero.

Testarea mașinilor.

Repararea defecțiunilor.

Oferim:

Tarif orar atractiv: 18,21 €/oră brut (tarif de bază 15,29 €/oră brut + adaos pentru concediu 8,33% și rezervă pentru zile libere 10,82%).

Oportunitatea de a câștiga experiență.

Angajare stabilă și legală pe baza unui contract olandez.

Transferuri săptămânale direct pe contul tău valutar din Romania

Acces la o platformă online care permite accesul la documente precum contracte, fișe de plată, Jaaropgaaf.

Rezumat săptămânal transparent al orelor lucrate și costurilor.

Gestionarea eficientă a formalităților legate de angajare.

Suportul coordonatorilor pe întreaga perioadă de angajare.

Cazare și asigurare medicală plătite.

Oportunitatea de a reveni în Romania pentru 1-2 săptămâni după 6-8 săptămâni de muncă.

Reglementări fiscale care permit recuperarea taxelor prea mari plătite.

Cerințe:

Foarte bună cunoaștere a limbii engleze sau olandeze.

Educație secundară minimă în inginerie electrică sau mecatronică.

Abilitatea de a citi desene tehnice.

Experiență în lucrul cu mașini mari.

Permis de conducere categoria B.

CV în limba engleză sau olandeză de trimis clientului pentru considerare.