Numărul ofertei 33463

Muncă în Olanda

Operator stivuitor

Locul de muncă: BOXTEL

16,17 €/h brutto

Distri Fresh este un depozit din Boxtel. Depozitul logistic conține produse alimentare (mezeluri, carne și produse lactate) ambalate în ambalaje sigilate. Munca se desfasoara  la o temperatură pozitivă (0 - 4 °C).

Responsabilităţile:

  1. Sarcinile de bază la acest loc de muncă sunt operarea unui stivuitor  lamele laterale și orderpicking (scanare, finalizarea comenzilor).

Oferim:

  1. Spor de concediu 8,33% din venitul brut și reprezentările pentru zilele de concediu 10,92% din venitul brut (ore de bază) 15,63 € brut/h
  2. ore suplimentare - 30% (17,03 € brut / h), sâmbătă 50% (19,65 € brut / h), duminică 100% (26,20 € brut / h)
  3. {WZD}
  4. muncă stabilă și legală pe baza unui contract olandez
  5. plata saptamanala
  6. accesul la o platformă online care permite accesul la documente, și anume contracte, fișe de salariu, Jaaropgaaf
  7. situația săptămânală transparentă a orelor lucrate și a costurilor
  8. gestionarea eficientă a formalităților legate de ocuparea forței de muncă
  9. sprijinul coordonatorilor pe întreaga perioadă de angajare
  10. cazare plătită și asigurare de sănătate
  11. organizarea unei călătorii plătite în străinătate cu transportatorul nostru de încredere
  12. posibilitatea de concediu după 6-8 săptămâni lucrate
  13. Decontări fiscale, datorită cărora veți recupera impozitul plătit în plus;

Cerințe:

  1. Licență stivuitor cu experiență pe lamele laterale(reachstruck)
  2. cunoștințe comunicative de limba engleză
  3. permisul de conducere categoria B este binevenit,
  4. disponibilitatea de a lucre pe termen lung