Numărul ofertei 33481

Muncă în Olanda

Angajat linia de producție

Locul de muncă: Amsterdam

15,81 €/h brutto

Veți lucra în Olanda pentru unul dintre clienții noștri olandezi din Amsterdam, căutăm angajați care să producă sandvișuri și wrap-uri. Compania este unul dintre cei mai importanți producători de alimente.

Responsabilitati:

producția de sandvișuri și wrap-uri

prepararea semifabricatelor

Noi oferim:

tarif orar atractiv: 13,27€ brut/h

- dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
- rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

Din acest motiv, veți primi 2,14 EUR brut în total pentru orele de bază.

muncă stabilă și legală bazată pe un contract olandez

transferuri săptămânale direct în contul dvs. valutar

acces la o platformă online care permite accesul la documente, adică contracte, borderouri

rezumat săptămânal transparent al orelor lucrate și al costurilor

gestionarea eficientă a formalităților de angajare

suportul coordonatorilor pe toată perioada de angajare

cazare și asigurare de sănătate contra cost

posibilitatea de a călători în România după 6-8 săptămâni de muncă timp de 1-2 săptămâni

decontări fiscale datorită cărora puteți recupera impozitul plătit în plus

Cerințe:

buna cunoastere a limbii engleze

Permis de conducere B

posibilitatea unei cooperări permanente