Numărul ofertei 33488

Muncă în Olanda

Ambalator, etichetator

Locul de muncă: Tilburg

15,81 €/h brutto

Tarif cu indemnizație de vacanță și rezerve pentru zilele de vacanță

Muncă în Olanda - Poziție de Muncitor depozit în depozit al unor branduri de haine

Compania oferă o poziție de muncitor depozit în centrul său de distribuție, care se ocupă de mărci populare de îmbrăcăminte sportivă, cum ar fi PUMA și Tommy Hilfiger. Centrul de distribuție este situat în orașul Tilburg. Locul de muncă este într-un program cu o singură tura.

Responsabilități:

Angajații din depozit lucrează pe mai multe departamente:

Preluarea comenzilor folosind un scaner.

Ambalarea, etichetarea și etichetarea produselor.

Descărcarea și încărcarea manuală a containerelor cu cutii și colete.

Expedierea produselor către magazine.

Returnarea produselor în depozit.

Oferim:

Loc de muncă în străinătate într-o companie în dezvoltare constantă.

Muncă pentru mărci de modă exclusiviste, cu posibilitatea de a obține experiență internațională.

O retribuție atractivă plătită în euro săptămânal, cu un salariu de bază și adaosuri de vacanță și de concediu: 14,66€/h brut (12,30 €/h brut + 2,36 €/h brut).

Asistență în rezolvarea formalităților necesare legate de angajare.

Cazare și asigurare de sănătate contra cost.

O prezentare clară săptămânală a orelor lucrate și a costurilor.

Transferuri bancare săptămânale direct pe contul dvs. .

Reglementarea fiscală care vă permite să recuperați impozitul supraplatit.

Posibilitatea de a reveni în Romania după 12 săptămâni de muncă pentru 1-2 săptămâni.

Cerințe:

Cunoașterea limbii engleze la un nivel mediu.

Responsabilitate și flexibilitate.

Precizie în îndeplinirea sarcinilor.