Numărul ofertei 33498

Muncă în Olanda

Comerciant, order picker-muncitor depozit

Locul de muncă: Tilburg

15,81 €/h brutto

Munca în Olanda în centrul de distribuție din Tilburg pe postul de order picker.

Munca implică completarea comenzilor pentru produsele companiei Dunlop. În principal, produse din cauciuc. Munca la client se desfășoară într-un sistem de două schimburi la temperatura camerei.

Responsabilități:

Colectarea comenzilor folosind scanerul

Separarea comenzilor pentru clientul corespunzător

Utilizarea căruciorului electric EPT și a LLOP

Descărcarea și încărcarea mărfurilor

Oferim:

Tarif orar atractiv: 15,87 €/h (tarif de bază 13,32 €/h brut + adaosuri la orele de bază: 8,33% pentru concediu și 10,82% pentru zile libere)

Muncă stabilă și legală pe baza unui contract olandez

Transferuri săptămânale direct pe contul tău bancar din Polonia

Acces la platforma online care permite accesul la documente precum contracte, statele de plată, Jaaropgaaf

O prezentare clară săptămânală a orelor lucrate și a costurilor

Proceduri eficiente pentru angajare

Asistență a coordonatorilor pe toată durata angajării

Cazare și asigurare medicală contra cost

Organizarea plătită a călătoriilor în străinătate cu un operator de încredere

Posibilitatea de a merge în Romania pentru 1-2 săptămâni după 12 săptămâni de muncă

Soluții fiscale care îți permit să recuperezi impozitul suplimentar plătit

Cerințe:

Cunoștințe de limba engleză la nivel comunicativ

Abilități de operare a căruciorului electric EPT și a LLOP sunt apreciate

Disponibilitatea pentru a angaja o colaborare pe termen lung

Precizie și flexibilitate

Abilitatea de a lucra în echipă