Numărul ofertei 33663

Muncă în Olanda

Comerciant, order picker-muncitor depozit

Locul de muncă: Amsterdam

15,81 €/h brutto

Locuri de muncă în Olanda - Order Picker la unul dintre clienții noștri din Amsterdam. Munca se desfășoară într-un mediu cu o temperatură pozitivă de aproximativ 16 grade Celsius într-un depozit cu echipamente electronice. Programul de lucru este pe o singură tura.

Responsabilități:

Preluarea comenzilor cu ajutorul unui scaner

Încărcarea și descărcarea produselor

Oferim:

Salariu orar în euro plătit săptămânal, cu o rată de bază plus adaosuri de concediu și rezerve pentru zilele de concediu: 14,15€ brut/oră (11,86€ brut/oră + 2,29€ brut/oră)

Rata orară de 13,27€ brut/h + 0,18€ ADV brut/h = 13,45€ brut/h

Adaosuri pentru muncă în regim de schimburi:

De luni până vineri, de la 19:00 la 22:00: 25%

Duminică: 100%

Marți-vineri, de la 00:00 la 06:00: 50%

Sâmbătă, de la 00:00 la 06:00: 75%

Sâmbătă, de la 06:00 la 19:00: 50%

- dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
- rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

Prin urmare, în total, vei primi 2,29 € brut/oră adăugat la orele de bază.

Un loc de muncă stabil și legal, bazat pe un contract olandez

O garanție privind numărul de ore de muncă

Transferuri săptămânale directe pe contul tău

Acces la o platformă online care îți permite să accesezi documente precum contractele, cupoanele de plată și Jaaropgaaf

Un rezumat clar și săptămânal al orelor de muncă și a costurilor

O soluționare eficientă a formalităților legate de angajare

Supravegherea coordonatorilor pe toată durata angajării

Cazare și asigurare medicală contra cost

Organizarea calatoriei în străinătate prin intermediul unui operator de transport de încredere

Posibilitatea de a merge în Romania după 6-8 săptămâni de muncă pentru 1-2 săptămâni

Soluționarea problemelor fiscale care îți permit să recuperezi impozitele plătite în plus

Cerințe:

Cunoștințe de limbă engleză/olandeză la nivel de comunicare

Experiență anterioară într-o poziție similară este un avantaj

Deținerea permisului de conducere categoria B este un avantaj (ca șofer în Olanda, vei câștiga 18,75 € pe săptămână)

Disponibilitatea de a angaja o colaborare pe termen lung

Abilitatea de a stabili ușor legături sociale