Numărul ofertei 33676

Muncă în Olanda

Angajat linia de producție

Locul de muncă: Nieuwkuijk

17,82 €/h brutto

Praca în Țările de Jos într-o companie specializată în producția de gofre, biscuiți și diverse tipuri de brioșe disponibile în aproape toate supermarketurile din Olanda și vândute aproape în întreaga lume. Compania se află în localitatea Nieuwkuijk.

Responsabilități:

Amestecarea ingredientelor conform unei rețete specificate

Prepararea aluatului din care se fac biscuiții

Oferim:

O rată orară atractivă de 14,97€ brut/h cu adaos de concediu (Vakantiegeld): 8,33% din venitul brut și cu rezerve pentru zilele libere (Vakantiedagen): 10,82% din venitul brut (se aplică pentru orele de bază) 17,82 € brut/oră

- dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
- rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

Adaosuri pentru schimburi: de luni până vineri: între orele 18:00 și 03:00 - adaos de 38%, între orele 03:00 și 06:30 - adaos de 39%, sâmbătă: între orele 7:30 și 15:00 - adaos de 50%, între orele 15:00 și 22:00 - adaos de 83%, duminică: între orele 22:00 și 24:00 - adaos de 110%

Un loc de muncă stabil și legal, bazat pe un contract olandez

Transferuri săptămânale direct pe contul tău în Polonia

Acces la o platformă online care permite accesul la documente, cum ar fi contracte, fișele de plată, Jaaropgaaf

O prezentare clară săptămânală a orelor lucrate și a costurilor

Soluționarea eficientă a formalităților legate de angajare

Asistență de coordonare pe toată durata angajării

Cazare și asigurare medicală contra cost

Organizarea plătită a călătoriei în străinătate cu transportatorul nostru de încredere

Posibilitatea de a pleca în Romania după 6-8 săptămâni lucrate pentru 1-2 săptămâni

Reconcilierea fiscală pentru a recupera impozitul prea plătit

Cerințe:

Bune cunoștințe de limba engleză sau olandeză

Permis de conducere categoria B, este un avantaj

Disponibilitatea pentru lucru în schimburi, în programe variate

Experiență în brutărie este apreciată

Rezistență la temperaturi ridicate