Numărul ofertei 33701

Muncă în Olanda

Angajat linia de producție

Locul de muncă: Helmond

19,68 €/h brutto

Lucrați în Olanda pentru unul dintre clienții noștri ca angajat al liniei de producție. Compania este specializată în proiectarea, producția și expedierea produselor finite. Munca are loc într-un sistem cu trei schimburi. Ore stabile (37-45 ore pe săptămână).

Responsabilităţile:

  1. Operarea liniei de producție
  2. Etichetarea și ambalarea produselor
  3. Controlul calității
  4. Colectarea comenzilor

Oferim:

  1. tarif orar atractiv 14,17 € brut / h - FĂRĂ TARIFE DE VÂRSTĂ - (tarif de bază 11,91 € brut / h + 19% pentru fiecare oră lucrată într-un sistem de trei schimburi)
  2. rata cu indemnizație de concediu (Vakantiegeld) 8,33% din venitul brut și provizii pentru zile de vacanță (Vakantiedagen) 10,92% din venitul brut (ore de bază) cu o indemnizație de 19% (ore de bază) = 16,46 € brut / h
  3. Sistem de planificare permanentă, săptămânală pentru muncă
  4. Șoferul mașinii agenției este scutit de taxa pentru navetă, primește în plus 2,5 € pe zi în care a condus efectiv (până la maximum 12,5 € pe săptămână)
  5. flexibilitate în crearea unui program de lucru
  6. posibilitatea plecării în perechi sau în grup
  7. muncă stabilă și legală în baza unui contract olandez
  8. transferuri săptămânale direct în contul valutar din România
  9. accesul la o platformă online care permite accesul la documente, și anume contracte, fluturași
  10. situația săptămânală transparentă a orelor lucrate și a costurilor
  11. gestionarea eficientă a formalităților legate de ocuparea forței de muncă
  12. atenția coordonatorilor pe întreaga perioadă de angajare
  13. cazare și asigurare de sănătate contra cost
  14.  support pentru organizarea calatoriei in Olanda cu transportatorul nostru de încredere
  15. posibilitatea de a calatori in România după 6-8 săptămâni lucrate timp de 1-2 săptămâni
  16. Decontări fiscale, datorită cărora veți recupera impozitul plătit în plus;

Cerințe:

  1. cunoașterea limbii engleze/germane sau olandeze la nivel comunicativ
  2. Experiența în producție este de preferat
  3. permis de conducere categoria B este de preferat
  4. disponibilitatea pentru o colaborare de lungă durată
  5. capacitatea de a lucra în echipă