Numărul ofertei 33730

Muncă în Olanda

Angajat linia de producție

Locul de muncă: Uden

17,16 €/h brutto

Ești astăzi 62 persoană, interesată de această ofertă

Jobul în Olanda la o companie care are sucursala sa în Uden. Compania dumneavoastră este un producător de frunte al produselor de izolație și furnizează materiale de izolație pentru o gamă largă de aplicații, de la materiale de izolație moderne și performante la cele termoizolante. Jobul implică asamblarea cadrelor de ferestre și verificarea calității produsului.

Responsabilități:

- Asamblarea cadrelor de ferestre
- Operațiile pe linia de producție
- Controlul calității

Oferim:

- O rată atractivă pe oră: 17,16 € brut/h (rată de bază 14,41 € brut/h + adăugarea plății de vacanță 8,33% din venitul brut și rezerva pentru zilele de concediu 10,82% din venitul brut)
- Angajament stabil și legal pe baza unui contract olandez
- Plata saptamanala
- Acces la o platformă online pentru documente precum contracte, fluturași de plată, Jaaropgaaf
- Detaliere clară săptămânală a orelor lucrate și a costurilor
- Gestionarea eficientă a formalităților de angajare
- Suportul coordonatorilor pe întreaga perioadă de angajare
- Cazare și asigurare medicală plătite
- Excursii organizate plătite în străinătate prin transportatorul nostru de încredere
- Soluții fiscale pentru a recupera impozitul supraplatit

Cerințe:

- Abilități de limbă engleză sau olandeză la nivel comunicativ
- Permis de conducere categoriei B este un avantaj
- Disponibilitatea de a accepta o colaborare permanentă
- Ușurință în stabilirea de contacte