Numărul ofertei 34491

Muncă în Olanda

Comerciant, order picker-muncitor depozit

Locul de muncă: Tilburg

15,81 €/h brutto

Muncă în Olanda în centrul de distribuție din localitatea Tilburg, pe poziția de order picker.

Activitatea constă în pregătirea comenzilor pentru lanțul de magazine MAKRO, care include atât produse alimentare, cât și produse de uz casnic și chimicale. Munca la client se desfășoară în sistem de două schimburi, la temperatura camerei.

Responsabilități:
- Colectarea comenzilor folosind un scaner;
- Distribuirea comenzilor către clientul corespunzător;
- Operarea echipamentelor electrice EPT și LLOP;
- Descărcarea și încărcarea mărfurilor.

Oferim:
- Salariu atractiv în euro, plătit săptămânal, cu un tarif de bază și suplimente pentru concediu: 16,45 €/h brut (13,81 €/h brut + 2,64 €/h brut);
- Muncă stabilă și legală pe baza unui contract olandez;
- Plata saptamanala;
- Acces la o platformă online pentru documente precum contracte, fluturași de salariu, Jaaropgaaf;
- Un raport săptămânal transparent al orelor lucrate și costurilor;
- Finalizarea rapidă a formalităților legate de angajare;
- Suportul coordonatorilor pe întreaga durată a angajării;
- Cazare și asigurare de sănătate contra cost;
- Organizarea unei călătorii plătite în străinătate cu un transportator de încredere;
- Posibilitatea de a lua concediu după 12 săptămâni lucrate pentru 1-2 săptămâni;
- Servicii de returnare a taxelor pentru a recupera taxele plătite în exces.

Cerințe:
- Cunoașterea limbii engleze la nivel comunicativ;
- Abilități în operarea echipamentelor EPT și LLOP constituie un avantaj;
- Disponibilitate pentru o colaborare pe termen lung;
- Precizie și flexibilitate;
- Abilitatea de a lucra în echipă.