Numărul ofertei 35341

Muncă în Olanda

Magazioner-muncitor depozit

Locul de muncă: Haps

16,54 €/h brutto

 Locuri de muncă în Olanda

 Descrierea jobului:
Locuri de muncă disponibile la unul dintre clienții noștri din Haps. Căutăm lucrători pentru un depozit logistic cu produse ale brandului Danone/Nutricia. Munca se desfășoară în schimburi într-un depozit cu temperatură de 18-20 grade.

 Responsabilități:
- Controlul calității
- Aranjarea cutiilor pe paleți
- Pregătirea mărfurilor pentru expediere
- Ambalarea și etichetarea produselor
- Descărcarea și încărcarea containerelor/camioanelor
- Verificarea coletelor
- Colectarea comenzilor cu căruciorul EPT și scannerul

Oferim:
- **Salariu pentru 21 de ani și mai mult:** 13,68 € brut pe oră, cu supliment de concediu (Vakantiegeld) de 8,33% din venitul brut și rezerve pentru zilele de concediu (Vakantiedagen) de 10,82% din venitul brut (pentru orele de bază), plus supliment ADV, rezultând 16,54 € brut pe oră.
- **Salariu pentru 21 de ani și mai mult, cu statut de student/elev:** 13,68 € brut pe oră, cu supliment de concediu (Vakantiegeld) de 8,33% din venitul brut și rezerve pentru zilele de concediu (Vakantiedagen) de 8,26% din venitul brut (pentru orele de bază), plus supliment ADV, rezultând 16,19 € brut pe oră.
- Transport gratuit la și de la muncă
- Dacă ești șofer al unei mașini de serviciu, primești 2,50 € pe zi
- Posibilitatea de a pleca în pereche sau în grup
- Muncă stabilă și legală, bazată pe contract olandez
- Transferuri săptămânale direct în contul tău valutar din România
- Acces la o platformă online pentru documente precum contracte, fișe de salariu, Jaaropgaaf
- Detalierea clară a orelor lucrate și a costurilor săptămânale
- Gestionarea eficientă a formalităților legate de angajare
- Suportul coordonatorilor pe întreaga durată a angajării
- Cazare și asigurare de sănătate contra cost
- Organizarea plecării plătite în străinătate cu transportatorul nostru de încredere
- Posibilitatea de a reveni în România pentru 1-2 săptămâni după 12 săptămâni de muncă
- Recuperarea taxelor pentru a recupera impozitul plătit în exces

 Cerințe:
- Cunoașterea comunicativă a limbii engleze sau olandeze
- Permis de conducere categoria B este un avantaj
- Disponibilitate pentru lucru în schimburi și în diferite programe de lucru
- Persoane interesate de o colaborare pe termen lung