Numărul ofertei 35377

Muncă în Olanda

Magazioner-muncitor depozit

Locul de muncă: Heerlen

16,3 €/h brutto

GXO Heerlen

GXO Heerlen este un nou centru de distribuție care furnizează magazinului JD Sports îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii de marcă de la diverse mărci populare, m.in. Nike, Adidas, Puma, The North Face. Temperatura în stoc este de 18-21°C.

Responsabilităţile:

  1. ambalarea, scanarea, etichetarea articolelor de îmbrăcăminte
  2. controlul calității, pregătirea pentru expediere
  3. operarea căruciorului EPT

Oferim:

  1. tarif orar atractiv 15,81 €/h brut (13,27 €/h brut + 2,54 €/h brut), FĂRĂ TARIFE DE VÂRSTĂ
  2. indemnizații pentru munca în schimburi: Luni-Vineri 19:00 - 21:00 + 25% ,
  3.                                                                                     21:00 - 00:00 + 35% ,
  4.                                                                                     00:00 - 6:00 +45%
  5. posibilitatea plecării într-un cuplu sau grup
  6. Navetă gratuită, salariu suplimentar pentru șoferi 12,50 € pe săptămână
  7. posibilitatea de a lucra la sfârșit de săptămână și ore suplimentare
  8. muncă stabilă și legală în baza unui contract olandez
  9. plata saptamanala
  10. accesul la o platformă online care permite accesul la documente, și anume contracte, fișe de salariu, Jaaropgaaf
  11. situația săptămânală transparentă a orelor lucrate și a costurilor
  12. gestionarea eficientă a formalităților legate de ocuparea forței de muncă
  13. sprijinul coordonatorilor pe întreaga perioadă de angajare
  14. cazare și asigurare de sănătate asigurate ,contra cost
  15. posibilitatea de concediu după 6-8 săptămâni
  16. Decontări fiscale, datorită cărora veți recupera impozitul plătit în plus;

Cerințe:

  1. cunoașterea limbii engleze la nivel comunicativ,
  2. disponibilitatea de a lucre pe termen lung;
  3. permis de conducere categoria B este binevenit